Montáž a servis klimatizací do domů, bytů a kanceláří v okolí Benešova a Prahy.

Klimatizace do kanceláře

Při rozhodování, zda pořídit klimatizace do kanceláří, berte v úvahu, že nejen zvýšíte komfort pracovního prostředí, ale zároveň zvýšíte produktivitu práce.

Máme pro Vás širokou řadu řešení pro jednotlivé prostory.

Ceník Vyberte ceník

Zpracovali jsme pro Vás desítky variant klimatizací do domů, klimatizací do bytů i klimatizací do kanceláří, abyste měli lepší finanční představu. Ceník postupně doplňujeme, momentálně jsou zobrazeny jen jednotky Toshiba a Haier. Klimatizace LG a jiné značky se zde objeví v nejbližší době, zatím jen na dotaz.

Klimatizace do jedné místnosti

Klimatizace do více místností

Servis klimatizací, tepelných čerpadel a požárních klapek

Klimatizace jedné místnosti (Monosplit). Jedná se o zapojení jedné vnitřní klimatizační jednotky (nejčastěji nástěnné) a jedné venkovní klimatizační jednotky (umístěné na střechu, fasádu nebo vedle domu, na balkón bytu apod.).

Nástěnná klimatizace
Kazetová klimatizace
Parapetní klimatizace
Kanálová klimatizace

Potřebujete poradit? Vyberte dotaz

bbb

Ceny jsou pouze orientační:

  • Cena za 1 metr izolovaného potrubí (2 trubky) + elektrického kabelu - od 375 Kč/m
  • Cena za 1 metr lišty - od 130 Kč/m
  • Cena za 1 metr potrubí pro kondenzát - od 50 Kč/m
  • Cena za uvedení systému do provozu 3.500 - 8.000 Kč (dle složitosti)
  • Čerpadlo kondenzátu - od 3.000 Kč
  • Průraz zdi 200 - 1.000 Kč
  • Konzole pod vnějši klimatizační jednotku - od 700 Kč
  • Uvedené ceny jsou bez DPH

ddd

Při rozhodování, jakou klimatizaci vybrat, byste měli vzít v úvahu velikost klimatizovaného prostoru, vhodný typ klimatizace (nástěnná, kazetová, aj.), umístění jednotky a celkovou finanční náročnost. Se všemi těmito faktory Vám rádi pomůžeme, zdarma pro Vás vypracujeme návrh, ve kterém na všechny tyto otázky zodpovíme.

Rádi bychom Vás důrazně varovali před nákupem neznačkových klimatizací (např. v supermarketech). Tyto jednotky jsou sestaveny za účelem srazit cenu co nejníže, bohužel tomu odpovídá i kvalita.

ccc

Pro nižší sazbu (v roce 2014 je 15%) DPH musíte splnit několik zákonec stanovených podmínek.

  • 1. Klimatizaci si musíte pořídit včetně montáže
  • 2. Nižší sazbu DPH je možno uplatnit pro byty, bytové družstva nebo domy, jejichž plocha pro bydlení je větší než 75% z celkové plochy domu.

Seznam často kladených dotazů o klimatizacích neustále aktualizujeme a doplňujeme. Pokud jste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat (info@aceklima.cz, 704 79 9876 či pomocí chatu)

KALKULACE / KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby nebo se chcete jen na něco zeptat? Budeme rádi, když nám napíšete. Snažíme se o co nejrychlejší odpověď, zpravidla do 24 hodin.

REFERENCEKONTAKT

© 2005 - 2019, klimatizace do domu, bytu a kanceláře, klimatizace Benešov, Praha, montáž a servis klimatizací. Vytvořil Tomáš Hrstka

Nahoru